Miško kirtimas – grybų lipdymas iš plastilino. Kaip vesti modeliavimo pamoką tema „Grybai“ vidurinėje darželio grupėje

Organizuoto ugdymo santrauka

veikla vyresniųjų grupėje.

Tema: „Grybų krepšelis“(darbas komandoje)- plastilinografija.

Tikslai:

1. Įtvirtinti vaikų gebėjimą dirbti su plastilinu plokštumoje plastinografijos technika. Sužinokite, kaip įlieti vieną spalvą į kitą. 2. Išmokite sukurti vaizdo vientisumą iš atskirų dalių (kiekvienas pasidaro savo grybą), tada sukuriama visa kompozicija tema „Grybų krepšelis“ 3. Lavinkite smulkiąją rankų motoriką atliekant įvairius darbo su metodus. plastilino. 4. Ugdyti specialius darbo įgūdžius, naudojant natūralią medžiagą darbe. 5. Ugdykite tikslumą dirbant su plastilinu ir atliekomis, darbo pabaigoje išvalykite. medžiaga: storas kartonas (pusė A4 formato) su įvairių grybų kontūro atvaizdu, plastilino rinkinys, rietuvės, modeliavimo lenta, rankų servetėlės ​​grybų, miškų paveikslėliai; eilėraščiai, mįslės, fizinės minutės, pirštų gimnastika ta tema, piešimo popieriaus lapas komandiniam darbui.

  1. Įvadinė dalis. Mįslės.

Pedagogas: Vaikinai, rudenį miške daug grybų. Dabar duosiu jums mįsles-patarimus, o jūs pabandykite atspėti, kaip šie grybai vadinasi.

(Mokytojas užmeta mįsles ir tuo pačiu rodo grybų nuotraukas.)

Pedagogas:

Virš grybų - pagrindinis, Sklandus ir šlovingas. Stovi ant stiprios kojos (Atsakymas: baltasis grybas, baravykas.) Dabar guli krepšyje.

Augu raudonkepurėje Tarp drebulės šaknų Atpažinsi mane iš svorio, (Atsakymas: baravykas.) mane vadina...

Miško takais Daug baltų kojų Įvairiaspalvėse kepuraitėse Matoma iš tolo (Atsakymas: russula.) Surinkite, neatidėliokite....

Puiku, įminei visas mįsles! Kas iš jūsų kada nors yra važiavęs grybauti su savo tėvais? (Vaikų atsakymai.)

Pedagogas: Dabar spręskime, kas kokį grybą gamins. Turiu grybų, baravykų ir rušelių. Ar pasirinkote? Šauniai padirbėta! Pradėkime piešti grybą nuo stiebo. Visi grybai balti. Taigi, mums reikia balto plastilino. Grybai turi storas, tvirtas kojeles, todėl reikia paimti didelį gabalėlį plastilino ir susukti į dešrą. O baravykas ir rusula turi plonas kojas. Norintiems pavaizduoti šiuos grybus reikia paimti mažesnį plastiliną, taip pat kočioti plonesnes dešreles

(Vaikai kočioja dešreles iš plastilino.)

Pedagogas: Dešrelės yra paruoštos, jas reikia pritvirtinti prie grybų kojelių ant kartoninių dėžių. Tolygiai paspauskite gautą koją ir išlyginkite ant pagrindo. Piktžolėms mums reikia žalio plastilino. Paimkite keletą mažų gabalėlių ir susukite mažas dešreles, skirtas žolei. Tada juos pritvirtiname prie kojų apačios ir išlyginame įvairiomis kryptimis. Dabar tai iki kepurės. Grybų kepurėlės rudos, lygios, blizgios, o baravykų – raudonos. Russula turi įvairių kepurių, padarykime jas rožines arba raudonas. Paimkite reikiamos spalvos plastilino, susukite rutulį, įdėkite jį į skrybėlės centrą. Tada, išlygindami, tolygiai paskirstykite plastiliną per visą grybo kepurėlę. O dabar išlyginkite kepurės nelygumus ir išsikišusias detales.

Vaikai stovi šalia kėdžių ir kartu su mokytoju atlieka judesius.

Vėjas pučia mums į veidus. (Atlikite rankų siūbavimą į priekį prieš veidą.)

Medis siūbavo (Pakelkite rankas aukštyn, pavaizduodami medžio vainiką, pasilenkite į dešinę ir kairę.)

Vėjas tylesnis, tylesnis, tylesnis. (Rankos priešais save, atlikite negilius pritūpimus.) Medis vis aukščiau ir aukščiau. (Pakelkite rankas aukštyn, palaipsniui kilkite ant kojų pirštų ir ištieskite.)

Pedagogas: Dabar pažiūrėkime, ką gavai. Aš jums papasakosiu linksmą dainą apie grybus, o jūs atidžiai klausykite. Kai pavadinsiu grybą, kurį nupiešėte, perkelkite paveikslėlį aukštyn.

Gyveno miške, miške, miške

Mažas grybukas.

Russula jį pavadino „Mūsų borovichočeku“.

Raudonasis baravykas papurtė galvą,

Kodėl jie pasiima tai su savimi, su savimi?

Šauniai padirbėta! Jūs turite tikrų tikriausių miško grybų.

Pedagogas: Dabar paimkite žirkles, išpjaukite kiekvieną grybą ir pritvirtinkite prie mūsų krepšelio.

(Vaikai išpjauna kiekvieną grybelį, prieina prie lentos, priklijuoja ant vatmano popieriaus prie krepšelio ir papuošia natūralia medžiaga (šakelėmis, kukurūzų varpeliais).

Pedagogas: Gerai padaryta, tiek grybų surinkome į krepšelį.

Jūs visi labai stengėtės, o rezultatas buvo gražus kolektyvinis darbas, kurį vadinsime ...

Pakvieskite vaikus įvardyti ir atnešti pavadinimą „Grybų krepšelis“.

Dokumentai atsisiųsti:

Elena Mastyukova
GCD santrauka apie modeliavimą parengiamojoje grupėje „Krepšelis su grybais“

Mieli kolegos. Laimingų Naujųjų metų visiems. Tegul viskas gyvenime klostosi gerai ir svajonės išsipildo. Visiems linkiu tik teigiamų emocijų ir kūrybinio įkvėpimo. Noriu atkreipti jūsų dėmesį abstrakčiai parengtas rudens laikotarpiu. Nors dabar sezonas dar toli gražu ne ruduo, bet ką nors gali sudominti. Jei kažkas abstrakčiai Man bus malonu, jei patiks ir naudosiu. Manau, kad tai pasirodė gana informatyvu. Padirbėjus su vaikais ir viską sutvarkius modeliavimas vaikai turėjo noro padaryti daug įvairių grybai apie kuriuos sužinojo, ir užpildykite juos krepšelis. Procesas nėra sunkus ir įdomus. Iš anksto dėkoju tiems, kurie skaito santrauka. Visiems mokytojams linkiu kūrybinės sėkmės.

Organizacijos forma: grupė.

Klasės tipas: Meninis ir estetinis (modeliavimas) .

Tikslas:

Plėsti žinias apie grybai.

Prisidėti prie kalbos vystymosi.

Išmokite atsakyti į mokytojo klausimus.

Ugdykite dėmesį.

Užduotys:

Švietimo:

Toliau mokytis dirbti su plastilinu.

Mokyti vaikus lipdyti krepšelis su grybais.

Stiprinti gebėjimą klasifikuoti grybai(valgomas - nevalgomas) .

Švietimo:

Paaiškinti, išplėsti, žodyną apie « Grybai» (miškas, grybas, koja, kepurė. Baravykas, baravykas, baravykas, voveraitė, musmirė, medunešė, rusva. Surinkite, nuimkite derlių, slėpkite, pakabinkite. Nuodingas, valgomas, kvapnus, minkštas, lygus)

Ugdykite gebėjimą perteikti kai kuriuos būdingus bruožus grybai

(gilėjantys, išlenkti kraštai, sustorėjusios kojos)

Ugdykite gebėjimą taikyti pažįstamus metodus modeliavimas:

modeliavimas objektas iš atskirų dalių,

rutulio ridenimas,

ištiesti kolonas delnų judesiais pirmyn ir atgal ant lentos,

dalių sujungimas į vientisą visumą ir sandūrų išlyginimas.

Švietimo:

Ugdykite susidomėjimą NOD

Ugdykite teigiamą atsaką į GCD

Ugdykite norą kuo geriau lipdyti

Ugdykite gebėjimą džiaugtis atliktu amatu

Ugdykite sugebėjimą pasiekti modeliavimas labiausiai panašus į pavyzdį.

Įranga / medžiaga užsiėmimas:

Demo medžiaga:

Vaizdo kortelės grybai ant lentos.

manekenai grybai.

Įranga:

lenta už modeliavimas.

Plastilinas, rietuvė.

Laiko organizavimas

globėjas:

Vaikinai ateina pas mane.

Patogiai įsitaisykime ant kilimo, užsimerkkime ir įsivaizduokime.

Etiudas "Pasakų miškas"

(groja muzika "Miško garsai")

globėjas:

Įsivaizduokite mišką, kuris šiltas ir saulėtas kaip vasara. Klausykitės paukščių giedojimo. Čia auga aukštos pušys, liekni beržai, galingi ąžuolai, čiurlena skambūs upeliai. Voverė šokinėja nuo šakos ant šakos. Išskyrose daug braškių, įvairių grybai.

Atstovaujama?

(vaikų atsakymai)

Dabar atidarykite akis.

Ar tau patiko šis miškas?

(vaikų atsakymai)

Koks nuostabus miškas. Ar jis jus pripildė geros nuotaikos?

Pamokos eiga:

globėjas:

Dabar sėskime į savo vietas tolimesniam pokalbiui.

Vaikinai žiūri į lentą. Paruošiau jums atvirukus su paveikslėliais.

Ką jie rodo?

(vaikai atsako - grybai)

Kuris iš pateiktų grybai, kuriuos galite pavadinti?

(vaikų atsakymai)

globėjas:

Vaikinai, kaip jau žinote grybai auga miške: proskynose, pakraščiuose, po medžiais, žolėje ir net ant kelmų. At grybai turi kepurėlę ir stiebą. Grybai yra valgomi ir nevalgomi (nuodingas). Ką reiškia "valgomas"?

(vaikų atsakymai)

globėjas:

Vaikinai, dabar aš jums papasakosiu apie valgomus ir nevalgomus grybai.

BALTAS GRUBAS - ruda kepurė, apvali, stora koja.

Esu įpratęs stovėti kurčiame miške

Baltas po medžiu auga grybas

Mėgsta supuvusias adatas.

Nedvejodami pažiūrėkite po medžiu

Ten auga baltas grybas

Stiprus, skanus ir geras

caras grybai yra geri

Aš esu ant storos stiprios kojos.

Surask pabandyk mane.

BOBEREZOVIK - auga daugiausia po beržu, kepurė apvali, koja plona, ​​aukšta, kepurė tamsiai ruda.

Po beržu palei taką

Kas stovi ant stiprios kojos?

Jis, rudoje berete,

Pats skaniausias grybas pasaulyje.

Baravykas stiprus.

Paimkim mažute.

Baravykas – su raudona kepure, aukšta koja.

Paslėptas po drebule,

Dengtas geltonais lapais

Grybas ant stiprios pilkos kojos,

Raudona skrybėle, įdegusi.

Baravyko kūdikis.

Teisingai, geras, stiprus vaikinas.

Voveraitės – geltonos, žema koja, įdubusia kepure.

Bud kažkas raudonos seserys

Slėpimasis voveraičių

Po degančiu guzu

Jų yra labai daug

Miškai yra nuostabi dovana

Tinka kepti

OPIATA - grybaišviesiai rudos spalvos ant plonų kojų su "apykaklė", augti "šeimos".

Ir ant seno kelmo,

Ir ypač pavėsyje

Jau auga kaip šeima grybai -

Draugiški kaip kariai

Medaus grybai tempiasi.

RUSSUS - kepurės gali būti raudonos, geltonos, žalios ir kitų spalvų, kojos baltos, trapūs grybai.

Pievoje, palei taką

Ją rasite visur

Russula- grybas geras

Matosi kepurė.

geltona ir raudona

Sūrio pyragas yra kitoks.

Musmirė – labiausiai paplitusi nuodingoji grybas. Koja ilga, yra balta apykaklė. Skrybėlė raudona, apvali, su balta dėmele.

Kiškis žiūri į tašką

Štai stebuklinga musmirė!

Su raudona kepure

Su baltomis kojomis.

At grybų gražus vaizdas,

Tiesiog gaila-nuodinga!

globėjas:

Vaikinai, pasakykite man, ką reikia pasiimti su savimi į mišką rinkti grybai?

Vaikų atsakymas: pirkinių krepšelis.

globėjas:

Teisingai, vaikinai.

Pabandykime pagaminti grybų krepšelis.

(atsako vaikai)

Bet prieš pradėdami gaminti krepšeliai, šiek tiek pasišildykime ir eikime į

« Grybai» (fizinė minutė)

Išeik pas mane ir eikime į mišką.

Su draugais eisime į mišką, vaikštome vietoje

Eime į mišką.

Grybų rasime daug, liemuo į dešinę – kairės kojos

juos viduje rinkti krepšelius, mes surinksime. judesių imitacija

Klykim miške: "Au - ay"! rankas burna į burną

Aidas gyvena ten, miške. dešinė ranka ant diržo, kairė prie ausies, pakreipti

Šiek tiek ėjome, stovime tiksliai laikydami krepšelis

Mūsų daug grybai, parodyk kiek grybai

O dabar laikas namo

Sriuba mums virti grybas.

(sėdime)

globėjas:

Pirmiausia reikia paimti juodo arba rudo plastilino gabalėlį ir padalinti į dvi nelygias dalis dalys: mažesnė dalis pateks į apačią, o iš didesnės dalies lipdomos sienelės ir rankenos krepšeliai.

Norėdami padaryti dugną, turime ridenti rutulį. Tada išlyginame ir gauname dugną.

sienoms krepšeliai paruošti 5 žiuželius. Jas pagaminę klojame ant dugno, užtepame pirmą dešros sluoksnį, tada spirale suvyniojame sluoksnis po sluoksnio.

Viršuje pritvirtinta rankena. Rašikliui krepšeliai padaromas ir supintas vienas ilgas žiogelis.

(Pagaminus krepšeliai pirštų gimnastika).

globėjas:

Vaikinai, mūsų pirštai tikriausiai pavargę, leiskime jiems šiek tiek pailsėti ir ištempkime.

Pirštų gimnastika « Grybai»

Vienas du trys keturi Penki! "Žingsnis" pirštai ant stalo.

Mes vaikštome ieškoti grybų.

Šis pirštas nuėjo į mišką, jie lenkia po vieną pirštą,

Šis pirštas rastas grybas pradedant nuo mažojo piršto.

Šis pirštas pradėjo valytis,

Šis pirštas pradėjo kepti,

Šis pirštas suvalgė viską

Dėl to jis ir sustorėjo.

(gimnastika atliekama du kartus)

globėjas:

Dabar vaikinai dar kartą pažiūrėkite grybai. Pakartokime, iš kokių dalių jie susideda.

Kuo jie panašūs?

Vaikai:(siūlomi atsakymai)

Iš dviejų dalių.

Skrybėlė, koja.

globėjas:

Teisingai.

Ir kuo jie skiriasi?

Vaikai:(siūlomi atsakymai)

Skrybėlės dydis ir spalva.

globėjas:

Teisingai, vaikinai. Dabar apakim grybus ir sudėkite į krepšelį.

Pirmiausia apakiname koją. Norėdami tai padaryti, turime susukti jūsų pasirinktos spalvos plastiliną į stulpelį, gausite koją grybas.

Tada paimkite kepurei reikalingos spalvos plastiliną. Susukite į rutulį ir išlyginkite jį tarp delnų – gausite kepurę grybas. Dabar sujungiame koją su kepure, išlyginkite jas kartu. Štai vaikinai, mes supratome grybai. Įdėkime juos krepšelis.

Pamokos pabaiga

Mokytojas kviečia vaikus prisiminti, ką jie padarė.

Siūlo įvardinti grybai.

Mokytojas klausia, kuo jie domėjosi.

Tada visi kartu vertina vaikų darbus.

Jekaterina Čekunova (Kovaleva)
GCD santrauka apie meninę kūrybą parengiamojoje grupėje tema: „Grybų krepšelis“.

Tikslai: Išmokyti vaikus kurti kompoziciją iš grybai dubenyje.

Tobulinkite savo skulptūros techniką. Ugdykite formos ir kompozicijos pojūtį. Ištaisykite išvaizdos ypatybių idėją grybai(baravykas, baravykas, baravykas, voveraitės, grybai, musmirė).

Ugdykite domėjimąsi gamta.

Įranga: Plastilinas, rietuvės, dantų krapštukai, popierinės servetėlės. Nuotraukos su vaizdu grybai. Krepšelių įvairovė krepšelis, kėbulas.

parengiamieji darbai: Žiūrint į iliustracijas "Pagal grybai» , pokalbis „Valgomas ir nevalgomų grybų» , dažymas grybai skaitant poeziją apie grybai, mįslių spėjimas, piešimas grybai pagal reprezentaciją arba remiantis įvaizdžiu.

GCD progresas

globėjas: vaikinai, šiandien eisime į mišką, o kodėl ten eisime, sužinosite pasiklausę eilėraščiai K. Balmontas:

Čia mes kaip draugiška šeima -

Per grybai miške.

Aš, jis ir tu – su manimi

Senas miškas iškilo.

Jis buvo tylus, tamsus miškas,

Atrodė apsiniaukęs.

Ir kaip skambėjo mūsų choras,

Jis visas dingo.

Na, draugai, pirmyn.

staiga išsisklaidė,

Tas, kuris pirmas grybas ras,

Jis mano geriausias draugas.

Tik atkreipkite dėmesį, broliai

Štai jūsų sandoris:

Šiam grybas, leisti.

Tai nebuvo musmirė.

globėjas: Vaikinai, kodėl mes einame į mišką?

Kokio tipo grybai žinote?

Pavadinkite valgomąjį grybai?

Kokio tipo grybų rinkti negalima?

Vaikinai, ką rinksime grybai?

Atkreipkite dėmesį, kad turiu daug įvairių krepšelių, antradienis, krepšelis. Pažvelkite į juos ir pasakykite man, kuo jie skiriasi ir kuo jie panašūs? Vaikai turėtų pastebėti skirtumus: vieni dirbiniai austi iš šakelių ar šakelių, kiti iš beržo tošies; kai kurie turi apvalią dugną, kiti yra kvadratiniai arba stačiakampiai. Tačiau nepaisant šių bendrosios formos ar audimo būdo ypatybių, visi krepšeliai ir krepšeliai yra erdvūs ir turi rankeną, kad būtų lengva nešiotis.

globėjas:Šiandien tai padarysime patys dubenėlis plastilino. Koks mums geriausias būdas tai padaryti? (vaikai daro išvadą, kad geriausia tai padaryti iš atskirų ritinėlių (dešros)- apvalus arba suplotas į juostą). Kuo jums būtų lengviau austi krepšelis Aš paruošiau jums užuominų žemėlapį.

Vaikinai, čia grybų pieva! Mokytojas parodo molbertą su paveikslu grybai. Atkreipkite dėmesį, kad kepurės apačia grybai skirtingi: vamzdiniai baravykuose, baravykai, baravykai, sviestiniai ir sluoksniniai grybuose, volnushki, krūtininiuose grybuose. Apatinė vamzdinių dangtelių dalis grybai atrodo kaip pagalvė su mažomis skylutėmis – jas galima padaryti dantų krapštuku. Apatinė plokščių dangtelių dalis grybai panašus į akordeoną - juostelės eina kaip skėčio stipinai, jas galima subraižyti rietuve.

Kūno kultūros minutė:

Ryte vaikai nuėjo į mišką

(Eiti vietoje aukštai pakėlus kojas)

Ir miške rasti grybai.

(Išmatuotas pritūpimas)

Pasilenkė, surinko.

(lenkimai į priekį)

Pasiklydo pakeliui.

(Kvėpuoja rankomis žvaigždėmis).

(Eina vietoje).

Dauguma rado grybų.

Kartą - grybelis, du - griki, trys - grybelis.

(Pasvirusi į priekį.)

Tai pilna dėžių!

(Patraukite rankas į priekį)

Vaikai lipdo pirmiausia grybų krepšeliai, ir tada grybai. Jie sudaro kompoziciją, papildydami jas išraiškingomis detalėmis - lapais, sraigėmis.

globėjas: gerai padaryta vaikinai, daug miške surinktų grybų.

Po pamokos surengiama vaikų darbelių paroda.

natalija kremneva

Užduotys: išmokyti vaikus kurti kompoziciją iš grybai dubenyje. Tobulinti techniką modeliavimas. Ugdykite formos ir kompozicijos pojūtį. Ugdykite domėjimąsi gamta.

parengiamieji darbai: minčių išaiškinimas apie grybai, iliustracijų peržiūra; piešimas grybai pristatymo metu.

Medžiaga: plastilinas, rietuvės, popierinės servetėlės, parodyti vaikams kortelių rinkinį su paveikslėliu grybai, įvairūs krepšelių variantai, kuzovok.

judėti: 1. Skaitant eilėraštį „Už grybai„K. Balmontas.

2. Ekranas krepšys ir ožkos: Kuo jie skiriasi ir kuo panašūs?

3. Pirštų gimnastika Grybinis baravykas".

4. Bendras paaiškinimas formuojamas grybų krepšelis.

5. Rodyti schemą „pintas krepšelis“ – Skirtingi keliai audimas grybų krepšelis.

6. Vaizdo kortelių žiūrėjimas grybai, trumpas pokalbis apie skirtingų išvaizdos ypatybes grybai atkreipkite dėmesį į struktūrą grybai.

7. Savas modeliavimas: Pirmas grybų krepšelis, po grybai.

8. Apatinė eilutė: stiuko kompozicijų paroda " grybų krepšelis".

9. Refleksija.


Susijusios publikacijos:

„Meninis ir estetinis tobulėjimas“ „Modeliavimas“ Pamokos tema „Ančiukai“ amžiaus grupė: jaunesnė grupė Organizuotos edukacinės veiklos santrauka edukacinė sritis „Meninis ir estetinis tobulėjimas“ skyrelis: „Puiku.

Mieli kolegos, atkreipiu jūsų dėmesį į didaktinį žaidimą, skirtą vyresnių vaikų elementarių matematinių gebėjimų ugdymui.

Modeliavimas iš druskos tešlos „Pelė ant sūrio“ (parengiamoji grupė mokyklai) Video Savivaldybės autonominė ikimokyklinė ugdymo įstaiga „Blagoveščensko 35-asis darželis“ Tiesioginio ugdymo konspektas.

Modeliavimas iš druskos tešlos „Pelė ant sūrio“ (parengiamoji grupė mokyklai) Video Savivaldybės autonominė ikimokyklinė ugdymo įstaiga „Blagoveščensko 35-asis darželis“ Tiesioginio ugdymo konspektas.

Modeliavimas iš druskos tešlos „Pelė ant sūrio“ (parengiamoji grupė mokyklai) Video Savivaldybės autonominė ikimokyklinė ugdymo įstaiga „Blagoveščensko 35-asis darželis“ Tiesioginio ugdymo konspektas.

Projekto veiklų vyresniojoje grupėje planas tema „Grybų krepšelis“ Parengė auklėtoja Goriačiova E. V. Projekto tipas: informacinis ir kūrybinis.

Modeliavimas yra viena iš mūsų darbo krypčių lavinant vaikų rankų smulkiąją motoriką. Pristatome plastilino amatų gamybos meistriškumo klasę.

Greičiausiai ne vienas vaikas atsisakys savo arsenale turėti žaislų krepšelį, su kuriuo galėtų žaisti. Į jį galite įdėti maisto lėlėms ar žaislinius grybus. Su tokiu krepšiu lėlė Maša gali vaikščioti po mišką arba Raudonkepuraitė su dovana nuvažiuoti pas močiutę. Bet kokiu atveju vaikas suras naudos miniatiūriniam rankų darbo gaminiui. Jūs netgi galite padaryti krepšelį iš plastilino, kurį pademonstruosime šioje pamokoje. Darbe galite apsieiti su tos pačios spalvos plastilinu.

1. Plastilino krepšeliams lipdyti labiausiai tinka ruda medžiaga, nes atrodo kaip vynmedis, iš kurio gaminami tokie gaminiai.

2. Iš pasirinktos tamsios juostelės šoninėms sienelėms lipdyti ir vieną dugną nuimkite lyginį skaičių plastilino gabalėlių, kiekvieną išminkykite rankose.

3. Suvyniokite ilgus maždaug tokio pat ilgio siūlus.

4. Sujungdami ilgus siūlus poromis, susukite žvynelius. Ir pirštais paspauskite vieną plastilino gabalėlį iki apvalaus pyrago būsenos.

5. Kad minkštas plastilino gaminys tarnautų ilgiau, naudokite kokį nors pagrindą – plastikinį kreminį dangtelį. Ant dugno padėkite apvalų pyragą.

6. Dangtelio sieneles taip pat apvyniokite apskritimu rudomis košėmis. Nupjaukite plastilino perteklių.

7. Kaip rankeną naudokite vieną žvynelį. Sulenkite ir pritvirtinkite prie krepšelio šonų.

Galutinė amato išvaizda. 1 nuotrauka.

Galutinė amato išvaizda. 2 nuotrauka.

Galutinė amato išvaizda. 3 nuotrauka.

Mūsų plastilino gaminys yra paruoštas. Belieka tik užpildyti krepšelį kuo nors tinkamo. Pavyzdžiui, susukite daug rožinių uogų mažų rutuliukų pavidalu ir sudėkite į vidų. Į krepšelį patogu rinkti grybus, riešutus ar giles.


Į viršų